Bir gün değil her gün, çevremizi temiz tutalım. 5 Haziran Dünya Çevre Günü kutlu olsun.

 

 

Tarımsal ve hayvancılık faaliyetlerinde her zaman insan, çevre ve hayvan sağlığını ön planda tutan firmamız, faaliyetlerini İyi Tarım ve İyi Hayvancılık kriterleri çerçevesinde yürütmeye başlamıştır.

 

 

 

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI'NDAN 400 MİLYONLUK YENİ HİBE DESTEĞİ9 maddede İyi Tarım Uygulamaları – Yeşilist | Herkes için yeşil CTR ULUSLARARASI BELGELENDİRME VE DENETİM - YENİMAHALLE - ANKARA ...

20.05.2020 tarihindeki İyi Tarım Uygulamaları denetimi başarıyla tamamlanmıştır. Tarımsal ürünlerdeki İyi Tarım Uygulamaları Sertifikasyonunun ardından ikinci aşama olan İyi Hayvancılık Uygulamaları denetim süreci başlamıştır.

 

 

 

 

                                 

Sürdürülebilirlik konusunda Control Union tarafından denetimden geçirilen firmamız ülkemizde hayvancılık ve tarım alanında “Unilever SAC 2017 Certification”u almaya hak kazanan ilk ve tek firma olmuştur. Bu belge ile firmamızın Ayrılmış Tam Tedarik Zinciri’nin (SF: Segregated Full Supply Chain) bir parçası olduğu tescillenmiştir.

 

 

2019 yılı Karbon Ayak İzimiz Dünya ortalamasının altında tespit edilmiştir. Faaliyetlerimizin sürdürülebilirlik ve iyi tarım-hayvancılık ilkelerine göre yürütülmesinin etkisi açıkça görülmektedir.

 

 

 

Endüstri 4.0 kapsamında hayvancılık alanında en son teknolojileri kullanan firmamız tarımda da digitalleşme yolunda önemli ilerlemeler kaydetmiştir.